Київ та Дніпропетровськ / Суми
Інтернет без обмежень

Створено прообраз інтернету на блокчейні

   Стартап Nuco запустив мережу під назвою Aion, яка допоможе блокчейн-платформам обмінюватися інформацією. По суті мова йде про створення нового інтернету на базі розподіленого реєстру, пише TechСrunch.
   У міру того, як концепція блокчейна починає масштабуватися і стає невід’ємною частиною економічної системи, вона вимагає спільного способу передачі інформації.
   Генеральний директор компанії Nuco Метью Споук говорить, що хоча кожна блокчейн-платформа відповідає за безпеку тільки усередині своєї мережі, рано чи пізно їй доводиться виходити за ці межі, щоб працювати з банками, державними і приватними організаціями. І тоді спільна інфраструктура блокчейна буде просто необхідна. Наприклад, така як Aion — перша мережа обміну інформацією між різними блокчейн-платформами.
   Є кілька серйозних перешкод на шляху до того, щоб побудувати новий інтернет і переконати людей користуватися ним. Насамперед необхідно переконати закриті блокчейн-спільноти, «повернені» на безпеці і відсутності зовнішнього контролю, обмінюватися інформацією між собою, не кажучи вже про передачу даних легальним комерційним структурам або державним органам. По-друге, це передбачає використання єдиного способу передачі інформації, а значить, створення відкритого для всіх мережевого протоколу. Блокчейн перетвориться на новий інтернет, активність в якому влада зможе контролювати.
   Джерело: http://news.finance.ua/

Підтримка абонентів:

(0542) 65-00-00 Багатоканальний 095 368-08-68 MTS 068 634-87-38 KYIVSTAR