Київ / Суми
Інтернет без обмежень

Ми допомагаємо вам спілкуватися

Сучасне життя та бізнес уже неможливо уявити без телекомунікацій. Під час успіх справи залежить лише від можливості своєчасно зателефонувати, відправити факс або електронне повідомлення. Нові часи висувають нові вимоги до технологій та якості зв'язку.

Понад десять років працює на Київському ринку телекомунікацій компанія Череда і на сьогоднішній день ми надаємо нашим абонентам увесь спектр сучасних телекомунікаційних послуг.

Ми пропонуємо зв'язок найвищого ґатунку з будь-якою точкою України і світу. Ми лише допомагаємо вам спілкуватися без перешкод, завжди і скрізь. Але саме в цьому наша мета, саме цьому ми присвячуємо свої зусилля, саме в цій справі ми почуваємося професіоналами.

Компанія Череда сьогодні

Сьогодні тисячі жителів міста Києва вже зробили свій вибір і користуються сучасними, якісними та недорогими телекомунікаційними послугами нашої компанії. Нашим партнерам та клієнтам ми пропонуємо:

Складники успіху

Одним із найбільших наших надбань, однією з найбільших наших переваг, що впевнено рухає нашу компанію уперед, є команда досвідчених працівників-професіоналів, майстрів своєї справи, для яких не існує задач, що не розв'язуються. Наші клієнти можуть бути впевнені, що підтримку або технічну консультацію вони отримають своєчасно, у повному обсязі та на високому професійному рівні.

Це надбання підкріплюється значними інвестиціями у розвиток інфраструктури компанії, сучасних технологій та рішень.

Базовим складником інфраструктури нашої компанії є транспортна мережа SDH рівня STM-4. Основою цієї мережі є власна волоконно-оптична кабельна мережа, загальною довжиною понад 200 км. (станом на лютий 2010 р.), яка покриває значну частину міста. Швидкість передачі інформації на магістральних лініях — 622 М біт/с.

Транспортна мережа — це потужне середовище інформаційного обміну, що дозволяє пропонувати нашим абонентам високоякісні послуги сучасного цифрового зв'язку. Компанією здійснюється цілодобовий моніторинг мережі, що дозволяє підтримувати її безперервне функціонування.

На базі транспортної мережі SDH функціонує цифрова телефонна мережа компанії Череда. В її основі — сучасні та надійні телефонні станції EWSD виробництва компанії Siemens (www.siemens.ua), що сертифіковані для застосування на міських телефонних мережах загального користування. Телефонна мережа забезпечує абонентів послугами аналогового телефонного зв'язку, цифрової мережі з інтеграцією обслуговування (ISDN), забезпечує прямі міжстанційні з'єднання з міжміською та міжнародною мережею.

Волоконно-оптична мережа також є базисом для мережі пакетної передачі даних компанії Череда. Ця мережа побудована на сучасному обладнанні компанії Cisco Systems (www.cisco.com), що забезпечує швидкість передачі інформації на магістральних лініях — 10 Г біт/с.

Серед основних переваг мережі:

Мережа передачі даних компанії дозволяє пропонувати нашим партнерам та клієнтам послуги цифрових каналів безперервного зв'язку.

"Остання миля" від приміщення абонента до приміщення оператора будується виключно на базі власної лінійно-кабельної мережі. Станом на лютий 2010 р. загальна довжина мережі становить понад 250 км.

Сьогодні послуги компанії на Київському ринку телекомунікацій є найбільш комплексними, інтегрованими, якісними та доступними. Ми створили для вас цілий світ: світ, що допомагає, світ, що з'єднує, світ, що зближує, світ телекомунікацій від компанії Череда.

    Наші

  контакти:

Технічна підтримка (044)467-67-03 (044)467-79-79 (067)449-18-22
Телефон для Viber повідомлення: (067)449-18-22 Телефон для Telegram повідомлення: (067)449-18-22
Абонентські відділи:
Київ (044)467-52-22 (067)353-39-43 (Viber)
Київська область (044)251-00-00 (067)380-85-00 (Viber)