Київ та Дніпропетровськ / Суми
Інтернет без обмежень

Попит на експертів з блокчейну перевищує їх пропозицію в 14 разів

На сьогодні це найзатребуваніша професія у світі

   Професії, пов’язані з блокчейном, сьогодні найпопулярніші на ринку праці. Зокрема, у 2017 році на одного блокчейн-інженера припадало 14 відкритих вакансій, повідомляє Techcrunch.
   За останній рік потреба в експертах, які розуміються на ланцюжку блоків, зросла в 7 разів, стверджує видання.
   Із січня минулого року потреба в блокчейн-інженерах на американському майданчику для пошуку IT-фахівців Toptal зросла на 700%. Тільки минулого місяця 40% усіх проектів з програмного забезпечення шукали фахівців зі знанням цієї технології.
   Його конкурент Upwork зафіксував річний стрибок попиту в 35 000%. Замовники платили за консультації з ICO і блокчейну, а також наймали фахівців для інженерних проектів.
   Оплата праці надзвичайно висока, зважаючи на неабиякі прибутки в цій галузі. Зокрема, більш ніж $3,7 млрд було залучено через ІСО в одних лише Сполучених Штатах, за даними видання.
   Тасо Дю Валь, засновник і гендиректор Toptal, прогнозує, як вплине блокчейн на світову економіку. На його думку, першими почнуть руйнуватися контракти. Різні типи складних платежів, які потребують участі не тільки центробанків, а й урядів, безліч зусиль та часу, відійдуть в минуле, оскільки часто стають бар?єром для входу в бізнес. Дю Валь вважає, що блокчейн в майбутньому спростить систему платежів.
   https://mind.ua

Підтримка абонентів:

(0542) 65-00-00 Багатоканальний 095 368-08-68 MTS 068 634-87-38 KYIVSTAR