Київ та Дніпропетровськ / Суми
Інтернет без обмежень

Скоро в усьому світі запрацює безкоштовний мобільний інтернет

   Поступово стільникові оператори піднімають вартість своїх послуг, нехай і роблять вони це вкрай хитрим чином. Втім, терпіти залишилося недовго, оскільки вже скоро у всьому світі запрацює абсолютно безкоштовний мобільний інтернет, який дозволить виходити в мережу зі смартфона або будь-якого іншого електронного пристрою на високій швидкості і без будь-яких обмежень.
   Реалізувати таку мрію хоче компанія SpaceX, і 22 лютого, вона зробила перший крок на шляху до цього. Компанія SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9 з іспанським супутником Paz для радіолокаційного спостереження, а також двома супутниками Microsat-2a і Microsat-2b, призначеними для безкоштовної роздачі мобільного інтернету в рамках експериментального проекту Starlink. У перспективі, ця компанія збирається до 2024 року забезпечити поверхню всієї Землі інтернетом, зробивши його доступним кожній людині. Проект під назвою Starlink реалізується з кінця 2014 року. В його рамках компанія SpaceX планує вивести на орбіту землі близько 12 тисяч космічних апаратів, кожен з яких важить від 100 до 500 кг. Вони повинні на 100% забезпечити всю земну поверхню мобільний інтернетом, який планується зробити абсолютно безкоштовним для всіх бажаючих. Говорити про швидкість не доводиться, однак інтернет-з'єднання буде швидким, тобто з його допомогою вийде дивитися відео з роздільною здатністю HD і виконувати інші завдання.
   На реалізацію свого проекту компанія SpaceX має намір витратити $ 10 млрд доларів - неймовірно велику суму грошей. Інтернет повинен стати безкоштовним, проте у користувачів буде можливість підключити його платну версію з набором привілеїв. За рахунок останньої американська корпорація планує заробляти по $ 30 млрд доларів щорічно, забезпечуючи всю земну кулю стабільний інтернетом.
   Звичайно, зараз говорити про повномасштабне запуску мобільного інтернету через мережу Starlink поки що рано, оскільки вона повинна запрацювати в 2024 році, проте компанія SpaceX вже не один раз доводила, що вона тримає свої обіцянки. Це означає, що в найближчі п'ять років жителі інших країн гарантовано отримають доступ до безкоштовного мобільного інтернету.
   Джерело: https://portaltele.com.ua

Підтримка абонентів:

(0542) 65-00-00 Багатоканальний 095 368-08-68 MTS 068 634-87-38 KYIVSTAR