Київ / Суми
Інтернет без обмежень

Переваги

Чим ми відрізняємось від інших провайдерів

Історія розвитку Інтернет-підрозділу компанії Череда

На початку 1999 року у Сумському відділенні телефонній компанії Череда був створений підрозділ, який займався наданням послуг Інтернету телефонним абонентам компанії. Спочатку це був невеликий підрозділ, послуги Інтернету надавалися виключно як додаткові, а основну увагу компанія приділяла розвитку транспортної та телефонної мережі.

З середини 2001 року компанія почала приділяти значно більше уваги цій галузі телекомунікацій, як найбільш гнучкій та перспективній. Сьогодні більшість жителів міста Суми вже зробили свій вибір і користуються комплексними, якісними та недорогими послугами Інтернету, що надає наша компанія.

З середини 2002 року логічним продовження розвитку Інтернет-підрозділу у Сумах стало створення центрального Інтернет-департаменту компанії Череда у місті Києві.

З того часу для побудови інфраструктури передачі даних та послуг Інтернету у Києві зроблено чимало (станом на лютий 2010 р.):

На поточний час компанія надає послуги телефонного зв'язку, передачі даних та високошвидкісного доступу до Інтернету переважно у Оболонському, Подільському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районах Києва а також на Осокорках, Русанівських Садах та у Києво-Святошинському районі (Чабани, Гатне, Віта-Поштова, Крюківщина, Вишневе, Іванковичі, Хотів, Романків та інші).

Послуги надаються виключно за допомогою власних комунікацій — від приміщення абонента до точки взаємоз'єднання з іншими операторами. Послуги надаються на базі сучасного обладнання провідних фірм-виробників: Cisco Systems, Siemens, Lucent Technologies. Саме це дозволяє надавати послуги найвищої якості та нести повну відповідальність перед абонентом.

Серед пріоритетних напрямків розвитку підрозділу передачі даних та Інтернету є:

Сім причин користуватися послугами передачі даних та Інтернету від компанії Череда:

  1. Ми динамічно розвиваємося, постійно розширюючи спектр послуг і підвищуючи їх якість. Ми будуємо наші рішення на базі потужного, гнучкого та сучасного обладнання, що повністю відповідає міжнародним стандартам. Вже сьогодні ми пропонуємо те, що інші будуть пропонувати лише завтра...
  2. Наша компанія використовує декілька незалежних міжнародних каналів, що дозволяє надавати послуги нашим абонентам безперервно та у повному обсязі, навіть якщо на одному з каналів проводяться технічні роботи. Загальна потужність міжнародних каналів складає понад 200 М біт/с. Середнє завантаження каналів не перевищує 50 відсотків, що є запорукою швидкої адаптації до зростаючих вимог наших клієнтів.
  3. Череда є учасником Української мережі обміну трафіком (UA-IX), що забезпечує нашим клієнтам максимальну швидкість та якість Українського Інтернету. Швидкість підключення до мережі — 1 Г біт/с.
  4. Для підтримки абонентів, які часто працюють поза межами офісу, компанія має 240 вхідних цифрових модемних ліній, усі модеми підтримують швидкість до 56 К біт/с та протокол v.92.
  5. Компанія пропонує своїм абонентам послуги ADSL2+ для ШАЛЕНОШВИДКІСНОГО доступу до Інтернету на швидкості до 24 М біт/с.
  6. "Остання миля" від приміщення абонента до приміщення оператора будується виключно на базі власної лінійно-кабельної мережі. Станом на лютий 2010 р. загальна довжина мережі становить понад 250 км.
  7. Широкий спектр послуг та пакетів доступу дозволяє вибирати оптимальну форму оплати в залежності від часу й інтенсивності роботи. А помірні тарифи дозволили зробити послуги Інтернету дійсно доступними та масовими.

Саме ці причини є запорукою того, що послуги Інтернету компанії є найбільш комплексними, інтегрованими, якісними та доступними. Ми створили для вас цілий світ: світ, що допомагає, світ, що зближує, світ, що захоплює, світ телекомунікацій від компанії Череда.

    Наші

  контакти:

Технічна підтримка (044)467-67-03 (044)467-79-79 (067)449-18-22
Телефон для Viber повідомлення: (067)449-18-22 Телефон для Telegram повідомлення: (067)449-18-22
Абонентські відділи:
Київ (044)467-52-22 (067)353-39-43 (Viber)
Київська область (044)251-00-00 (067)380-85-00 (Viber)