Київ та Дніпропетровськ / Суми
Інтернет без обмежень

Український канал UATV можна дивитися в Грузії

                Найбільший інтернет-провайдер Грузії, компанія «Caucasus Online», яка з 2011 року надає послуги IPTV (інтернет-телебачення), 23 березня 2016 року включила UATV в «Основний пакет» телеканалів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики України.
                Послугами «Caucasus Online» користуються приблизно 60 000 абонентів у столиці Грузії Тбілісі, а також у містах Батумі, Поті, Зуґдіді, Кутаїсі, Руставі.
                «Символічним стало те, що в ефірі UATV грузинські глядачі мали змогу побачити відеоролик про акцію підтримки Надії Савченко у Тбілісі, головним учасником якої став Національний балет Сухішвілі. Це відео люб’язно надала UATV Генеральний директор «Tabula Television» (Тбілісі) Тамара Черґолеішвілі (Tamara Chergoleishvivli). Ми висловлюємо подяку за сприяння в поширенні українського іномовлення Грузії, зокрема Посольству Грузії в Україні», – заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець.

                Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. Таким чином замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.
Джерело:http://zik.ua

Підтримка абонентів:

Підтримка абонентів інтернету (044)467-67-03 Бюро ремонту (цілодобово) (044)467-79-79