Київ та Дніпропетровськ / Суми
Інтернет без обмежень

Суд у США відхилив позови «Лабораторії Касперського» Компанія заявила, що буде оскаржувати санкції

   Федеральний суддя США у середу відхилив два судові позови російської компанії «Лабораторія Касперського», яка намагалася скасувати заборону використання антивірусного забезпечення у державних установах США.
   Заборону було санкціоновано минулого року у зв’язку із загрозою російського шпіонажу. Компанія заявила, що буде оскаржувати санкції.
   «Лабораторія Касперського» та її засновник, Євген Касперський, неодноразово заявляв, що компанія не допомагає російському уряду у кібершпигунстві.
   Американський окружний суддя Колін Коллар-Котллі у Вашингтоні заявив, що Касперський не представив жодних доказів, що Конгрес порушив конституційні заборони законодавства, яке «визначає провину і покарання» без захисту судового розгляду.
   Нагадаємо, у Литві держустанови і деякі приватні фірми припинили використовувати програмне забезпечення компанії «Лабораторія Касперського».
   Уряд у Вільнюсі увів заборону на використання софта Касперського ще в грудні 2017 року, пославшись на загрозу національній безпеці. Вона торкнулася державних компаній, а також приватних підприємств, що працюють в певних сферах, наприклад, фінансової, енергетичної і транспортної.
   Слідом за США, Великобританією і Україною Литва стала четвертою за рахунком країною, яка заборонила використання ПЗ «Лабораторії Касперського» в державних установах у зв'язку з підозрами у зв'язках з російськими спецслужбами. У компанії ці обвинувачення вважають необґрунтованими.
   Джерело: https://glavcom.ua

Підтримка абонентів:

Підтримка абонентів інтернету (044)467-67-03
Viber/Telegram: (067)449-18-22
(063)801-20-83 (050)889-57-05
Бюро ремонту (цілодобово) (044)467-79-79